Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

211 İzlenme


Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı
7.0 IMDB Puanı

Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı

(Justice League vs. Teen Titans)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 78 dakika
Yönetmen
Senaryo Bryan Q. Miller, Alan Burnett, Bryan Q. Miller, Jerry Siegel, Joe Shuster, Bob Kane, William Moulton Marston, Arnold Drake, Marv Wolfman, George Pérez, Denny O'Neil, Neal Adams
Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı film izle, Animasyon macera filmi Justice League ve Teen Titans: Unite in Action , yönetmenliğini Sam Liu ( Batman: Year One ) yapıyor.), Adalet Birliği, Legion of Doom'un kötü adamlarıyla karşı karşıya gelirken, eski bir iblis olan Trigon, savaşa müdahale ederek, şeytani yozlaştırıcıyı, gücü kötü adamlara yardım eden Hava Sihirbazı'nı ele geçirmesi için gönderir ve Ligi korumaya yönlendirir. mümkün olduğunca çok hayat. Ancak Robin doğrudan bir emre itaatsizlik edip ciddi sorunlara yol açmaya karar verdiğinde, genç kahraman cezasını çeker ve aklını başına toplamasına ve ekip çalışmasını anlamasına yardımcı olacağını umarak Teen Titans'a katılmaya gönderilir. Ancak Trigon planını harekete geçirmeyi ve Justice League üyelerini kontrol etmeyi başardığında, Robin ve Teen Titans sorumluluklarını arttırmalı ve en büyük tehlikeleriyle yüzleşmeli, bir ekip olarak hareket etmeye ve insanlığı kurtarmaya çalışmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın