Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

405 İzlenme


Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

(Aquaman and the Lost Kingdom)
Yönetmen
Senaryo David Leslie Johnson-McGoldrick, Paul Norris, Mort Weisinger
Aquaman and the Lost Kingdom hd izle. Dünya genelinde 1.13 milyar dolar gişe hasılatına ulaşarak DC’nin bugüne kadarki en yüksek hasılat yapan filmi hâline gelen Aquaman’in devam filmi için hazırlıklarını sürdüren Warner Bros., filmin vizyon tarihini açıkladı. Sinemaseverlere bir kez daha Atlantis’in kapılarını açacak olan Aquaman 2, 16 Aralık 2022’de vizyona girecek.

Warner Bros’un devam filmi hazırlıklarına başladığı ancak ilk filmin yönetmeni James Wan‘ın doğru senaryo oluşturulana kadar beklemek istediği biliniyordu. Şubatın başlarında ilk filmin senaristlerinden David Leslie Johnson-McGoldrick‘in Aquaman 2’yu da yazması için seçildiği öğrenildi. Görünüşe göre Warner Bros iyi bir devam filmi çekebilmek ve beklentileri karşılamak için uzun uğraş verecek olsa da vizyon tarihini belirleyecek kadar kendinden emin durumda.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın