Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

175 İzlenme


Dövüş Kulübü
8.8 IMDB Puanı

Dövüş Kulübü

(Fight Club)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Chuck Palahniuk, Jim Uhls
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 11 ödül & 38 adaylık. total
Dövüş Kulübü film izle, Edward Norton, sahip olduğu saçma ve sıkıcı hayat için üzgün ve depresif bir adamı canlandırıyor. Doktora ilaç istemek için gittiğinde, doktor ona inanmaz ve acı çekmenin gerçekte nasıl bir his olduğunu öğrenmek için bir destek grubuna gitmesini şiddetle tavsiye eder. Oraya vardığında alışılmadık bir zevk keşfeder: kendine acıma. Başkalarının hastalıklarını veya rahatsızlıklarını taklit etmeye ve benimsemeye bağımlı olan bu adam, diğer yardım merkezlerine gider ve burada kendi hastalıklarını taklit eden bir kadın olan Marla Singer (Helena Bonham Carter) ile tanışır.
Öte yandan, isimsiz kahraman , eksantrik ve yakışıklı bir sabun satıcısı olan Tyler Durden (Brad Pitt) ile tanışır ve onunla birkaç içki içilir. Gecenin sonunda, Tylerbaş karaktere, kendisine vurması koşuluyla sığınma hakkı vermesini teklif eder; adam kabul eder ve her ikisi de yüzleşmeyi kutlayan diğer deneklerin tanık olduğu bir kavgaya karışır. Norton'un karakteri, kendisi ve Tyler gibi , dövülmeye büyük ihtiyaç duyan
erkekler arasında garip bir popülerlik kazanmaya başlar , bu yüzden Dövüş Kulübü'nü buldular . tehlikeli şeyler

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın