Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

659 İzlenme


Fool’s Paradise
5.6 IMDB Puanı

Fool’s Paradise

(Fool's Paradise)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Charlie Day
Fool’s Paradise film izle. El Tonto'da dilsiz bir avanak (Charlie Day) Los Angeles’ta otobüste iner ve kısa süre içinde Hollywood sahnesinde yükselmeye başlar. Avanağın kazandığı şöhreti kaybetmesi uzun sürmez.

Komedi filminin oyuncu kadrosunda “Karanlıklar Ülkesi” serisinin yıldızı Kate Beckinsale, “The Last Man on Earth” dizisinde izlediğimiz Jason Sudeikis, iki Oscar adayı usta aktör John Malkovich, iki Altın Küre ödüllü Edie Falco, Emmy adaylığı bulunan Jillian Bell, yakın zamanda “Crazy Rich Asians” filminde izlediğimiz Ken Jeong, Oscar ödüllü Adrien Brody, “Sıkı Dostlar” ile hatırlanan Altın Küre adayı Ray Liotta, “Vikings” dizisinin yıldızı Travis Fimmel, “Breaking Bad”in Hank’i Dean Norris, genç aktris Edy Ganem, oscar sahibi müzisyen ve oyuncu Common ve “Shadowhunters: The Mortal Instruments” dizisinden tanıdığımız Katherine McNamara yer alıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın