Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

220 İzlenme


Istakoz
7.1 IMDB Puanı

Istakoz

(The Lobster)
Senaryo Yorgos Lanthimos, Efthymis Filippou
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 34 ödül & 83 adaylık. total
Istakoz hd full film izle. David, karısı tarafından terk edildikten sonra bir otele gelen bir adamdır. Orada, otel müdürü ona bir ortak bulmak için 45 günü olduğunu, yoksa istediği hayvan olacağını söyler. David, ıstakozu denizin tadı ve eşsiz yaşam döngüsü için seçiyor.

Bu arada David, bir zamanlar sevdikleri hayvanlarla kendi deneyimlerini yaşayan Robert ve John ile arkadaş olur. Otelde, David, mekanın hizmetçisi tarafından mastürbasyon ve zorunlu cinsel uyarım yasağını içeren farklı kurallara uymak zorundadır. Buna ek olarak, tüm misafirler bir partner sahibi olmanın avantajlarını teşvik eden ve tanıtan toplantılara katılmak zorundadır.

Bu süre boyunca David, otel müdürü tarafından kendisine verilen süreyi uzatmaya çalışırken birkaç kadınla farklı ilişkiler yaşama fırsatı bulacak.

Yorgos Lanthimos ( The Sacred Deer ) tarafından yönetilen ve yönetmenle birlikte Efthymis Filippou ( Canino ) tarafından yazılan The Lobster , Colin Farrell ( The Seducer ), Rachel Weisz ( Purple Nights ), Jessica Barden ( Hanna ) ve Olivia'yı canlandırıyor . Colman ( Broadchurch ).

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın