Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

201 İzlenme


Özgürlük Savaşçısı
6.9 IMDB Puanı

Özgürlük Savaşçısı

(Free State of Jones)
Yönetmen
Senaryo Gary Ross, Leonard Hartman
Ödüller 3 ödül & 4 Adaylık.
Özgürlük Savaşçısı film izle, Hikaye, Amerika Birleşik Devletleri'nde ülkeyi bölen 1863 İç Savaşı'nda geçiyor. Orduya katılan asi bir alt sınıf çiftçi olan Newton Knight (Matthew MacConaughey), bir grup Konfederasyon kaçaklarını bir araya getirmeye ve Jones County'de köleliğe karşı savaşmaya karar verir. Teslimiyet darbelerini de çekmiş insanlarla birlikte, silahlarla inanılmaz bir ayaklanma böyle başlar.

Knight, savaşın dehşetiyle harap oldu ve üst sosyal sınıfın çıkarları için savaşmak zorunda olduğu için hayal kırıklığına uğradı. Bu nedenle ordudan ayrılmaya ve yerel kölelerin yanı sıra müttefik olarak küçük çiftçiler ve çiftçilerle kendi ordusunu kurmaya karar verir. Bu, Mississippi'deki Jones County'nin bağımsız hale gelmesine ve Jones'un Özgür Devleti'ni yaratmasına yol açan bir ayaklanmaya yol açar. Ve o zaman için tartışmalı bir şekilde, eski bir köle olan Rachel (Gugu Mbatha-Raw) ile evlenir ve bununla birlikte bölgedeki ilk ırklar arası topluluğu kurmaya başlar.

Freedom Fight , gerçek olaylara dayanan ve Gary Ross'un ( The Hunger Games ) yönettiği bir dramadır

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın