Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

5,760 İzlenme


Decision to Leave

Decision to Leave

(Decision to Leave)
Yönetmen
Senaryo Park Chan-wook, Seo-kyeong Jeong
Decision to Leave full hd izle. "Oldboy" ve "Handmaiden" filmlerinin Bafta ödüllü yönetmeni Park Chan-wook'un son filmi "Decision to Leave"den (Heojil Kyolshim) ilk fragman yayınlandı.

Chan-Wook, Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışacak olan gerilim filminin senaryosunu "Lady Vengeance", "Bakjwi" ve "Handmaiden" filmlerinde de irlikte çalıştığı Jeong Seo-kyeong ile birlikte kaleme aldı.

"Decision to Leave" şehirden uzak bir bölgede yaşanan bir suç olayını araştıran bir polisin hikayesini takip ediyor. Bir iş insanının cesedi, şehirden uzakta dağlık bir alanda bulunur. Dürüst bir polis olayı araştırmak için suç bölgesine gider. Eldeki verilere göre adamın ölümü doğal değildir. Bu durum üzerine polis, merhumun yakınlarıyla, özellikle de esas şüpheli olan karısı Seo-Rae ile görüşür. Bu süreçte ikisi arasında beklenmedik bir yakınlık oluşur.

Tang Wei, Go Kyung-Pyo, Park Hae-il gibi isimlerin rol aldığı suç ve gizem filmi, Cannes Film Festivali'nin seçkisindeki en merak edilen filmlerden biri. Son uzun metraj filmini 2016 yılında yöneten Chan-wook'un sinemaya geri dönmesi uzun zamandır bekleniyordu. "Decision to Leave", Cannes'daki prömiyerinin ardından, önümüzdeki sonbahar döneminde izleyicilerle buluşacak.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın