Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

2,273 İzlenme


Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
6.7 IMDB Puanı

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

(Warcraft)
Yönetmen
Senaryo Charles Leavitt, Duncan Jones
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması film izle, Orkların dünyası Draenor tamamen yok edildiğinde, kara büyü yoluyla bir portal açmaya, elfler ve cüceler gibi farklı ırklardan ama çoğunlukla insanlardan oluşan barışçıl Azeroth krallığını fethetmeye karar verirler. Onları, Azeroth krallığının sakinlerinin rakipleriyle aynı hedefe ulaşma riskinin olduğu bir savaşa sokmak.

Tamamen farklı ideallere ve liderlere sahip iki dünya bu şekilde, her biri kendi türünü kurtarmak için korkunç bir yüzleşmeye zorlanır. Orklar kaba kuvveti ve çatışmadaki büyük deneyimlerini kullanacaklar ve insanlar, bunu başarmak için en uygun araçlar olmasa bile, barışı korumak için zekalarını ve arzularını kullanacaklar.

Warcraft video oyunu uyarlaması İngiliz Duncan Jones ( Source Code, Mute, Moon ) tarafından yönetildi ve senaryoyu Charles Leavitt (In the Heart of the Sea, Blood Diamond, Seventh Son ) ile birlikte yazdı.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın