Türkiye'nin En Popüler Online Film İzleme Sitesi FilmizlePoP. 1080p En Yeni ve Güncel Filmleri İzlemek İçin Yeni Site Adresi. Full Hd Türkçe Dublaj Ve Altyazılı Film İzle.
Reklamı Geç
10

<!–nextpage–><!–baslik:FRAGMAN–><iframe width=”676″ height=”400″ src=”https://www.youtube.com/embed/awZTfjPrYJw” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

173 İzlenme


Watcher
6.7 IMDB Puanı

Watcher

(Watcher)
Yönetmen
Senaryo Zack Ford, Chloe Okuno
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Watcher türkçe dublaj izle. Julia (Maika Monroe), yeni bir iş için memleketi Romanya'ya taşınan eşi Francis'e (Karl Glusman) eşlik eder. Yakın zamanda oyunculuk kariyerini bırakmış olduğundan, kendini sık sık yalnız ve boş bulur. Bir gece, penceresinden insanları izlerken, bitişik bir binada kendisine bakıyormuş gibi görünen belirsiz bir figür görür. Kısa bir süre sonra, yerel bir sinemada yalnızken Julia'nın izlenme hissi yoğunlaşır ve takip edildiğinden emin olur - kendisini izleyen aynı gizemli komşu olabilir mi? Bu arada "Spider" olarak tanınan bir seri katil şehirde dolaşmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın